Tak to je jeden z častých dotazů na které odpovídáme. Abychom přiblížili, proč si za plavbu účtujeme nemalé peníze, vysvětlíme celé pozadí a přípravu celé akce. 

Co vlastně ona romantická plavba pro 2 osoby obnáší?

Plujeme na malé historické lodi z roku 1931. Už ta sama o sobě je unikátní a dokonce několikrát obeplula Svět. No dobře. Ne sice naši matičku Zemi, ale rybník Svět v Jihomoravském kraji. Tam se totiž v 70 letech plavila. 

Na lodi jste krom kapitána, obsluhujícího číšníka a Vašeho osobního kuchaře zcela sami. Přivítáme Vás sklenkou Prosecca a usadíme k prostřenému stolu. Plujeme centrem Prahy, takže Karlův most, Národní divadlo, Pražský hrad a spoustu dalších pamětihodností máte doslova na talíři. 

Zatímco Vás seznámí Váš kuchař s menu, které bude na horní palubě před Vašimi zraky připravovat, číšník otevře lahev vína pečlivě vybranému k zvolenému menu. 

 

No dobře a co ta cena? 

Na lodi bohužel díky povaze prostoru a vybavení není absolutně žádné zázemí. Například ani napětí 220V, které by nám tolik usnadnilo práci. Z tohoto důvodu už začínají první náklady spojené s romantickou večeří. 

 

Pokračování v dalším článku...

 

 

 

menu pro 2 osoby na lodi
loď pro 2 osoby vltava
Servírované menu pro 2 osoby na parníku
parník pro 2 osoby
romantická večeře pro 2 Praha
Romantická večeře na lodi pro pár
Romantická plavba s večeří Praha
plavba pro 2 osoby s romantickou večeří
Romantická akce na vltavě
Romantická plavba pro dva
romantika na parníku v Praze
Pražská večeře por 2 osoby na lodi
Dvě osoby loď večeře

Sdílejte s přáteli

Zadejte svou e-mailovou adresu
a získejte k objednávce lístky pro 2 osoby
na plavbu na výletním parníku
v hodnotě 580,- Kč zdarma!

 
Zavřít
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. ok