Jak to funguje?

Affiliate program je provizní systém pro provozovatele webových stránek. Nabídněte Vašim návštěvníkům zajímavé informace a ceny populárních plaveb na lodích po Vltavě, které Plavbomat zprostředkovává. Získejte nový zdroj příjmů prostřednictvím provizí z přivedených návštěvníků.

Vložte kód banneru do Vašich stránek a sledujte statistiky přístupů a odměny. Lze vybírat z množství bannerů vhodných na Vaše stránky.

Pak už jenom inkasujete odměnu, která činní 5% z celkové ceny objednané služby klientem. Z průměrné firemní plavby s cenou 50.000,- tak bude Vašich 2.500,- jen za to, že přivedete klienta na naše stránky. Jaká by ale byla provize z plavby například pro 150 osob? Sami se přesvědčte zde.

Jak se dozvíme, že klient přišel přes Vaše stránky? I když klient neuskuteční objednávku ihned potom co přešel na Plavbomat přes banner na Vašich stránkách, dozvíme se to pomocí cookies a to po dobu až 2 měsíců.

Zaujala Vás nabídka Plavbomat affiliate? Kontaktujte nás.

Sdílejte s přáteli

Zadejte svou e-mailovou adresu
a získejte k objednávce lístky pro 2 osoby
na plavbu na výletním parníku
v hodnotě 580,- Kč zdarma!

 
Zavřít
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. ok