Menu

V kategorii menu máte možnost si vybrat konkrétní formu občerstvení během Vaši párty na lodi.


Nápoje

Přivítejte Vaše hosty sklenkou šumivého vína nebo tradiční Becherovkou. Nabízíme několik forem nápojových balíčků a ani vlastní nápoje na lodi nemusí být tabu.


Hudba na lodi

Dobré náladě a rozprouděné zábavě můžete vděčit i živé hudbě. Vybírejte z našeho portfolia muzikantů a kapel, nebo zvolte reprodukovanou hudbu podle svého vkusu od našich DJ’s. Sázkou na jistotu jsou potom například videodiskotéky, či nesmrtelné Karaoke.


Zábavní program

Služby v této sekci dokáží z Vaší plavby vykouzlit opravdu nevšední zážitek. Ať už vsadíte na tematické večery s piráty či mafiány, nebo vyšperkujete svou večerní plavbu efektním ohňostrojem, vždy na své hosty či přátelé zapůsobíte. Pusťte se do toho! Výběr je opravdu pestrý.


Ostatní služby

V této kategorii najdete služby, které můžou během plavby přijít vhod. Zdokumentujeme Váš večírek, vyzdobíme loď, dovezeme Vás k lodi i od lodi autobusem i limuzínou, najdeme stylové ubytování na pražských botelech a další. I tato kategorie stojí za prozkoumání.

Sdílejte s přáteli

Zadejte svou e-mailovou adresu
a získejte k objednávce lístky pro 2 osoby
na plavbu na výletním parníku
v hodnotě 580,- Kč zdarma!

 
Zavřít
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. ok