Chystáte pro oslavence překvapení?

Chcete překvapit přátele a rodinu netradiční oslavou?

Uspořádejte mu oslavu na lodi!

Připravíme pro Vás bujaré loučení se svobodou, zrovna jako oslavu významného životního jubilea. A aby se oslava opravdu vydařila a všichni hosté byli nadšeni, doporučujeme vybírat z našeho širokého portfolia služeb

Předtím, než se ale pustíte do samotného plánování, je důležité stanovit datum plavby, aby vyhovoval co největšímu počtu Vašich hostů.

Nemusíte mít obavy. Vždy zajistíme loď aby kapacitně vyhovovala Vašim představám a požadavkům na prostor. Podle služeb, které vyberete na stránkách Plavbomatu vybereme tu nejvhodnější loď nejenom kvůli tomu, abyste se na lodi cítili pohodlně, ale také abychom ušetřili co nejvíc peněz z Vašeho rozpočtu. Špatná volba plavidla může znamenat rozdíl v nájmu lodě i několik tisíc korun za hodinu.

Více se dočtete na straně Parníky Praha.

 

Naše tipy pro Vaší nezapomenutelnou oslavu:

 

Možností jak udělat z Vaší oslavy jedinečnou událost je opravdu hodně. Oslava narozeniny, oslava promoce, nebo oslava významného jubilea, se tak na lodi stane neopakovatelnou událostí!

Neváhejte a začněte sestavovat svou oslavu na parníku!

Narozeninová oslava na lodi. Narozeninová oslava na parníku. Oslava narozenin v Praze na lodi. Oslava jubilea na parníku. Narozeninová párty na parníku. Narozeninová plavba s rautem, v Praze na parníku. Oslava narozenin na lodi. Narozeninový večírek v Praze na parníku. Oslava na lodi v Praze.

Sdílejte s přáteli

Zadejte svou e-mailovou adresu
a získejte k objednávce lístky pro 2 osoby
na plavbu na výletním parníku
v hodnotě 580,- Kč zdarma!

 
Zavřít
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. ok