parniky praha pronajmy lodi cena

Profesionální fotograf Vaší akce na lodi

Díky profesionálnímu fotografovi budete mít už navždy zachovány vzpomínky na Vaši plavbu. Nenápadně a neotřele zapadne mezi Vaše hosty a zachytí významné okamžiky Vaší párty na parníku.

Doporučujeme
Balonky Praha

Balonková výzdoba

Balonky všude kam se podíváš. 


Pirátská výzdoba na parníku v Praze.

Výzdoba a dekorace lodi

Květinová výzdoba nebo tematická dekorace promění prostory k nepoznání a podtrhne jedinečnost Vaší plavby. Vyjdeme vstříc i nejnáročnějším požadavkům na výzdobu lodě.


překvapení na lodi - narozeninová oslava na Vltavě

Moderátor akce na parníku

Máte strach, že se hosté budou na lodi nudit? Potřebujete někoho, kdo bude vtipně a zasvěceně organizovat průběh celé akce na lodi? Využijte služeb moderátora!


Doprava k lodi limuzínou

Chcete pojmout Vaši plavbu po Vltavě opravdu velkolepě? Zažijte na vlastní kůži, jak se cítí filmové hvězdy. Nechte se hýčkat již po cestě k Vaší lodi v jedné z limuzín, které nabízíme, s lahví vychlazeného sektu.


Naše krásné hostesky na parníku

Hostesky u lodi

Zapůsobte na své hosty již při příchodu na loď. Uvítejte své hosty pomocí našich ochotných hostesek.


tématické plavby po Vltavě

Vstupy do památek

Plavba po Vltavě se nemusí nutně omezovat pouze na území Prahy. Okouzlete Vaše hosty výletem do Mělníka, Nelahozevsi či pod slapskou přehradu. Zajistíme vstupy do památek, které lze po cestě navštívit.


Oslava na lodi s večeří. Pronajměte si parník pro Vaše oslavy na vodě

Pronájem inventáře

Vzhled interiéru lodi může značně ovlivnit pronajatý inventář. Bíle povlečené židle s šerpou dodají každé slavnostní příležitosti jedinečný a luxusní vzhled. Nechcete celou plavbu strávit ve vnitřní palubě při nepřízni počasí?


Lodě v Praze - ubytování

Ubytování jednotlivců i skupin

Jsou Vaši hosté zdaleka? Plánujete ukončit Vaši plavbu až pozdě v noci? Zajistíme pro Vás stylové ubytování na jednom z pražských botelů.


Videozáznam Vaší párty na parníku

Vaši velkolepou párty, která se už nemusí nikdy opakovat, stojí za to řádně zdokumentovat. Dobře se bavit a zároveň zaznamenávat okamžiky z Vaší párty Vás zaměstná natolik, že nebudete pořádně stíhat ani jedno. Nabízíme Vám proto služby našeho…

Zábavní programy na klíč

Transfer k/od lodi

Autobusy vyzvedneme Vaši skupinku na hotelu nebo v sídle firmy a přepravíme Vás přímo před Vaši loď. Odpadnou tak starosti s parkováním vozidel v samotném centru Prahy i orientací na vltavských náplavkách.

Sdílejte s přáteli

Zadejte svou e-mailovou adresu
a získejte k objednávce lístky pro 2 osoby
na plavbu na výletním parníku
v hodnotě 580,- Kč zdarma!

 
Zavřít
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. ok