Upevněte vztahy ve Vašem firemním kolektivu!

Vyražte na zábavný teambuilding na lodi!

Převlečte například sebe i své kolegy do námořnického a pusťte se do plnění týmových úkolů a her. Svěřte vyhlašování soutěží a výsledků profesionálnímu moderátorovi, kterého pro Vás rádi zajistíme.

Pokud se rozhodnete ladit teambuilding spíše ve sportovním duchu, uspořádáme Vám turnaj ve fotbale proti týmu sportovních hvězd a bývalých reprezentantů. Lodí Vás dopravíme ke sportovišti a po sportvoním výkonu opět na loď nabereme. Tam může již být pro všechny připravena večeře.

Pruhovaná trika potisknutá Vaším firemním logem, kapitánské čepice, nebo různé námořní doplňky pro Vás zajistíme a připravíme a Vaši hosté si tak mohou odnést originální dárek a vzpomínku na příjemně prožitý den. Barvité vzpomínky může zajistit i profesionální fotograf, který celou Vaší plavbu poutavě zvěční. V rámci speciální akce poskytujeme fotografa ke každé plavbě zdarma.

Odhoďte své starosti a svěřte plánování Vašeho teambuildingu nám. Jistě nebudete litovat.

Inspirujte se, jak lze teambuilding dokonale připravit:

Pusťte se do sestavování plavby ještě dnes!

Teambuilding na parníku. Praha Teambuilding pro firmu v Praze. Soukromá firemní akce na lodi. Parníky Praha Teambuildingová akce na lodi v Praze. Firemní oslava na parníku - Praha. Akce pro firmy - teambuilding Praha. Firemní akce na parníku na Vltavě. Team building pro firmu na lodi v Praze. Firemní teambuilding na lodi v Praze na Vltavě.

Sdílejte s přáteli

Zadejte svou e-mailovou adresu
a získejte k objednávce lístky pro 2 osoby
na plavbu na výletním parníku
v hodnotě 580,- Kč zdarma!

 
Zavřít
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. ok