Plavbomat.cz

V sedmi jednoduchých krocích si zvolíte, jak bude Vaše párty na lodi vypadat. Jedinečnost Plavbomatu tkví v tom, že okamžitě můžete kontrolovat cenu zadaných služeb a program tak uzpůsobit Vašemu rozpočtu. Na své si přijdou nejenom rodiny a jejich narozeninové oslavy ale i nejnáročnější firemní klientela s komplexní péčí o hosta. Ze širokého spektra nabízených služeb si zkrátka vybere opravdu každý.

Služby, které na lodích poskytujeme, jsou přehledně seřazeny do jednotlivých sekcí. Všechny položky pak můžete libovolně kombinovat, čímž vznikne jedinečná plavba, sestavená přesně podle Vašich představ. Jedinou podmínkou je zadání předpokládaného počtu účastnících se hostů a požadovaná délka plavby. Od zadání těchto údajů Vás Plavbomat jednoduše provede všemi nezbytnými kroky k úspěšnému odeslání poptávky.

Jakmile obdržíme Vaši poptávku, zarezervujeme nejvhodnější loď a požadované služby na daný termín. Během několika málo minut můžete mít vyřešenou rodinnou oslavu, firemní párty, teambuilding, třídní sraz, nebo jen posezení s přáteli v netradičním prostředí. Postaráme se o Vás pokud budete jen dva, stejně však i o početnější skupiny do 200 osob. Schůzka na vybrané lodi, kde probereme veškeré detaily plavby, je samozřejmostí. Za bezchybné provedení objednaných služeb ručíme a kvalitu osobně na každé plavbě kontrolujeme.

Pokud i Vy hledáte jedinečné a netradiční prostory pro svoji párty, neváhejte a pusťte se do vybírání toho nejvhodnějšího programu pro Vaše hosty na našich stránkách!

FAQ - Často kladené otázky
 • Jaromír
  má na starosti kontakt s klienty a chod agentury
 • Soňa
  se stará o vyřizování zakázek a marketing
 • Blanka
  pečuje o to, aby v kanceláři vše fungovalo
 • Dita
  fotografie, design a grafika je její silnou stránkou

Sdílejte s přáteli

Zadejte svou e-mailovou adresu
a získejte k objednávce lístky pro 2 osoby
na plavbu na výletním parníku
v hodnotě 580,- Kč zdarma!

 
Zavřít
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. ok