Hudba na akci na lodi

Rock-popová kapela So Fine na lodi

Pokud jste fanoušky anglo-americké rockové a popové muziky, Vaše volba bude jasná. Vyberte si kapelu So Fine pro svou akci na lodi. 

Doporučujeme
DJ na lodi, pronájem parníku Praha

DJ - průřez všemi žánry

Profesionální DJ rozjede Vaší párty na lodi tak, že nebudete chtít skončit. Hudební produkci doplní mluveným slovem, odbourá počáteční ostych a vyzve všechny k tanci v rytmu Vámi vybraného hudebního žánru.

Doporučujeme
Saxofonista na lodi v Praze

Multiinstrumentalista

Entertainer - multiinstrumentalista.   Známé melodie Louise Armstronga, nebo Franka Sinatry nezní z žádného nástroje lépe než ze saxofonu. Nechte se i Vy unášet libými tóny, zatímco poplujete s Vašimi přáteli po Vltavě.


Harmonikář na lodi pobaví každého

Harmonikář na lodi

Nejdostupnější varianta, která ovšem nebude žádným zklamáním! Písně nejenom českého folkloru, ale i známé světové hity zahraje na svůj akordeon náš harmonikář. Výhodou této volby je pohyblivost interpreta.


Plavby na míru, zábava na Vltavě

Frajeři z galérky

Staropražský kabaret Frajerů z galérky Vás přenese do 30. let minulého století a předvede Vám český folklór oné doby.


housle na lodi, cimbál na parníku

Cimbálovka

Cimbál, housle, kontrabas. To je standardní složení cimbálové kapely. Jinak tomu nebude ani na lodi, pokud zvolíte jako hudební doprovod pro Vaši plavbu cimbálovku.


Hudba k rautu na lodi v Praze

Karaoke na lodi

Nic nerozproudí zábavu a hosty Vaší party na lodi tak jako Karaoke. Zažijte potlesk a ovace fanoušků při zpívání Vašich oblíbených světových i tuzemských hitů jako opravdová superstar.


Videodiskotéka

Překvapte hosty své plavby na lodi zábavnou videodiskotékou. Neostýchejte se odvázat při dobře známých videoklipech promítaných na plátno v interiéru lodi. 


firma loď plavba prahou

Šansoniérka a pianistou

Za doprovodu klavíru můžete na lodi vychutnat šansony především od Edith Piaf a Jacques Brel v podání Gabriely Fritschové.


Pronájem repro beden na párty na lodi

Pronájem aparatury

Svou párty na parníku si bez hudby opravdu neumíte představit? A když už párty na lodi, tak ať o Vás každý ví! Komu lodní aparatura nepříjde dostatečná, připravíme dvě 500W reprobedny. Více v detailu služby.

Muzika na Vltavě na párty na lodi.

Reprodukovaná hudba

Hudbu na lodi nemusí vždy zajišťovat živá kapela nebo DJ. Přineste si vlastní mix skladeb a písní na CD či MP3. A máte to zadarmo!

Sdílejte s přáteli

Zadejte svou e-mailovou adresu
a získejte k objednávce lístky pro 2 osoby
na plavbu na výletním parníku
v hodnotě 580,- Kč zdarma!

 
Zavřít
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. ok