Sezóna Plavbomatu 2015 v číslech:

Minulý rok se po palubě lodí prošlo více než 4900 nohou. Nejmladšímu námořníkovi byly pouhé tři měsíce a nejstaršímu chválihodných 92 let. Slavilo se, jedno, pilo a hodovalo - připili jste si 3065 skleničkami sektu a 19 z nich to nepřežilo; po nich jste si pochutnali na 3154 pikantních kuřecích křidýlkách a spousty jiných dobrot. Během více než 196 hodin, kdy jste se kolébali na vlnách Vltavy jsme společně s vámi upluli 1200 kilimetrů a zdolali 180 plavebních komor.  Jednou nás i preventivně kontrolovala policejní hlídka, naštěstí v jiném dni, než kdy jeden z našich zákazníků skočil přes palubu :). Nejšťastnějším dnem pro jeden pár byl i dej jejich plavby, kdy svou milou požádal náš zákazník o ruku na vlnách Vltavy. 

Děkujeme za přízeň! Věříme, že i v příští sezóně pro vás budeme moci připravovat a zařizovat plavby, které si opět můžete sestavit podle svých přání kompletně na míru.

Svou příští plavbu si můžete sestavit zde.

Sdílejte s přáteli

Zadejte svou e-mailovou adresu
a získejte k objednávce lístky pro 2 osoby
na plavbu na výletním parníku
v hodnotě 580,- Kč zdarma!

 
Zavřít
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. ok