Do slosování se dostane každý, kdo označí tlačítkem „To se mi líbí“ profil www.facebook.com/plavbomat/ a zároveň bude sdílet soutěžní video na vlastním profilu.

 

Vítěze vybereme slosováním po ukončení soutěže dne 31.8.2016

Budeme se těšit na Vaše palce a nezapomeňte, že sdílením mezi své přátelé zvýšíte svoje šance na výhru úžasného večírku s Vašimi přáteli na lodi.

 

 

Pravidla soutěže:

 

Soutěž pořádá plavbomat.cz. Soutěž probíhá od 1.7.2016 do 31.8.2016
Do slosování bude zařazen každý, kdo označí tlačítkem To se mi líbí na Facebook.com firemní profil Plavbomat. Zároveň musí veřejně sdílet na svém profilu soutěžní video. Všechny soutěžící, kteří se kvalifikují do soutěže splněním těchto dvou podmínek, zařadíme do slosování o hlavní cenu.  

 

Po ukončení soutěže proběhne slosování a výherce bude informován prostřednictvím soukromé zprávy a vyhlášením na facebookovém profilu Plavbomat. Výherce musí do 14 dnů zpětně odpovědět a dojednat termín plavby. V opačném případě výhra propadá a vylosuje se jiný výherce, který má stejné povinnosti, jako předchozí.

Hlavní výhrou je soukromá tří-hodinová plavba na lodi Regent pro maximálně 10 osob včetně malého občerstvení a sudu piva Pilsner Urquell o objemu 15 litrů.

Soutěž je určena pouze pro fyzické osoby. Každá fyzická osoba se může přihlásit do soutěže pouze jednou - tzn. s jedním facebookovým profilem.


Výherce souhlasí s použitím fotografií pořízených při plavbě na propagačních materiálech a webu plavbomat.cz.
Přihlášením do soutěže každý účastník souhlasí se zasíláním obchodních sdělení webu plavbomat.cz a jejich partnerů.
Pořadatel plavbomat.cz si vyhrazuje právo pravidla soutěže změnit. Výhra není soudně vymahatelná. Pořadatel si vyhrazuje právo kohokoliv ze soutěže odhlásit bez předešlého upozornění.

Sdílejte s přáteli

Zadejte svou e-mailovou adresu
a získejte k objednávce lístky pro 2 osoby
na plavbu na výletním parníku
v hodnotě 580,- Kč zdarma!

 
Zavřít
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. ok