O čem firemní akce je?

Důvodů k rozhodnutí o uspořádání firemní akce na lodi může být mnoho. Ať se jedná například o významné firemní výročí, odměnu za dobře vykonanou práci, získání klíčového klienta, přivítání nových kolegů, odreagování po náročném školení, představení nového produktu, konferenci, nebo o posílení team-spirit, vždy bude velmi přínosné, že se všichni členové pracovního týmu poznají i v mimopracovním prostředí.

Cílem firemních akci může být odreagování zaměstnanců, podpora týmového myšlení či odměna.

 

Proč akci na vodě?

Firmy volí lodě jako prostředí pro své firemní akce a večírky hned z několika důvodů. Dokonalé soukromí a nevšední prostředí dělá z lodi při výběru destinace naprostého favorita. V oblíbené restauraci jste všichni byli mnohokrát, bowling, minigolf i motokáry již ztratily punc výjimečnosti, na bruslích se dva kolegové zranili a na akce mimo Prahu zase Vaše firma nemá dostatečný rozpočet. Atraktivní prostředí lodě, pohled z Vltavy na hlavní město a vhodně zvolený program okouzlí všechny zúčastněné.

Na lodi zajistíme vše, co budete potřebovat k tomu, aby Vaši zaměstnanci nebo hosté odcházeli spokojeni a dlouho na akci v dobrém vzpomínali. Nehrozí Vám mráz ani výheň, ukojíme hlad i žízeň a náš personál se o Vás bude starat jako o celebrity. Dokážeme zabavit doprovodným programem, živou kapelou nebo vystoupením našich pirátů.

 

Proč dělat eventy s agenturou?

Najít správné místo či dokonce loď pro Vaši firemní akci není být jednoduché. Nalézt za přijatelou cenu plavidlo s dostatečnou kapacitou a vyhovujícím interiérem mnohdy představuje časově náročný proces, který ne vždy vede k uspokojivému výsledku. Proto oslovte agenturu. Z referencí zákazníků i profesionálních fotografií z akcí zjistíte, zda jste se obrátili na skutečné profesionály či nikoli. Profesionálně fungující agentura dobře zná specifické prostředí lodi a již od počátku je schopna Vás informovat, do jaké míry je možné naplnit Vaše původní představy a kde bude vhodnější je zkorigovat.  

Agentura Vám dokáže narozdíl od majitele konkrétního plavidla nabídnout široké portfolio lodí, ze kterého si budete moci pohodlně vybrat to, které bude plně vyhovovat vašim požadavkům..Oslovením agentury si ušetříte starosti s náročným vymýšlením programu a odpadnou i zbytečné vícenáklady vyplývající z mnohdy nedostatečné připravenosti majitelů lodí na akce takového druhu a rozsahu.

 

Neobávejte se svěřit celkovou organizaci Vašeho eventu jedné agentuře.Vyhnete se skrytým nákladům za outsourcování dalších organizátorů. S našimi dodavateli máme díky opakovaným zakázkám sjednané exkluzivní podmínky a díky tomu jsme schopni nabídnout doplňkové služby za velmi příznivé ceny..

Vyhnete se také mnoha starostem různého typu, např. zda přijede kapitán včas, zda naleznete kotviště, jestli je kapela s ohledem na výběr vhodné aparatury dostatečně informována o technických možnostech lodi, jestli je cateringová firma seznámena s gastronomickým zázemím plavidla nebo například, zda je umělec pro své vystoupení dostatečně vybaven V neposlední řadě za Vás agentura zajístí, aby se všichni účastníci plavby seřadili včas a na správném místě bez zbytečných průtahů a negativních emocí.

 

Proč pořádat firemní akce?

Firemní akce, společenské setkání či event na jakékoliv téma jsou důležitými nástroji pro udržování a budování vztahu se stávajícími i potenciálními partnery a v neposlední řadě s Vašimi zaměstnanci. Věřte, že dobře zorganizovaná firemní akce dokáže v této oblasti přinést netušené výsledky..

 

Objednávka firemní akce na lodi

Objednat naše služby lze hned několika způsoby. Objednávky přijímáme telefonicky, přes náš webový formulář, či přímo sestavením Vaší plavby  interaktivním nástrojem na našich webových stránkách. Zpočátku je objednávka vždy nezávazná a teprve po osobní schůzce na lodi, kde dojde k dořešení veškerých detailů, závazně potvrdíme datum a rozsah objednaných služeb..Po potvrzení objednávky dojde z Vaší strany ke složení zálohy a naše společnost započne samotnou organizaci eventu.

 

Jaký je maximální počet hostů, které můžu pozvat?

Počet pozvaných hostů na lodích, které k tomuto účelu pro Vás nabízíme, se může libovolně pohybovat od 2 do 250 osob. Podle požadovaného počtu hostů dle konzultace  s klientem zvolíme typ plavidla tak, aby co nejvíce vyhovoval jeho přáním a požadavkům. Pro romantické plavby a menší rodinné oslavy volíme loď s kapacitou do 12 osob, větší oslavy a firemní akce  hostí loď typu BIF, která má kapacitu až 90 osob. Pro rozsáhlé akce jsme připraveni zajistit největší plavidla, která pohodlně pojmou až 400 osob.

 

 

 

S jak velkým předstihem musím akci objednat?

Plavbu je vhodné objednat co nejdříve od rozhodnutí akci na lodi uspořádat. Je možné nejdříve požádat o tzv. opci na dobu, která je nutná k porovnání případných nabídek a  k odsouhlasení konání akce na konkrétní lodi. Mnohdy je k takovému úkonu nutné vyjádření managementu Vaší společnosti, či konkrétního oddělení. Na rozhodnutí se pak mnohdy čeká i několik týdnů. Pokud se přeci jen ukáže další zájemce o plavbu ve Vámi požadovaném termínu, kontaktujeme vždy zákazníka, který projevil zájem jako první, a zjišťujeme, zda je ještě aktuální. Obecně však platí, že čím dříve se objednávka uskuteční, tím může být klient klidnější, že vše proběhně bez kompromisů..  

 

Kolik mě to bude stát?

Cena plavby je pro většinu nezasvěcených lidí velkou neznámou. Jen málokdo si umí představit, jaké jsou ve skutečnosti náklady na provoz lodi, a tak je hodinový nájem mnohdy překvapením. Díky konkurenčnímu prostředí můžete narazit  na veliké rozdíly. Někteří provozovatelé sází na kvalitu, jiní zase na kvantitu za cenu nižší kvality nabízených služeb. Na našich webových stránkách si můžete pohodlně z domova či z kanceláře nezávazně cenu plavby zjistit, aniž byste museli vyplňovat Váš email nebo na sebe nechávat kontakt. Velmi jednoduše zadáte předpokládaný počet účastníků a Plavbomat vás provede krok za krokem vším potřebným. Sami se potom rozhodnete, zda chcete znát více detailů k plavbě a objednávku nezávazně odeslat.

 

Co se děje po odeslání nezávazné objednávky?

Po odeslání nezávazné objednávky přijde nejdříve na uvedený email shrnutí Vašich požadavků. Do 24 hodin po jejich obdržení sestavíme dokument ve formátu PDF, kde budou uvedeny veškeré detaily akce zpracované dle Vašich přání. Na daném plavidle zařídíme nezávaznou opci a sdělíme termín i všem našim spolupracovníkům a subdodavatelům. Dokument mimo jiné obsahuje i složení občerstvení, itinerář plavby, fotogalerii daného plavidla s virtuální prohlídkou a cenovou kalkulaci. Pak už následuje osobní schůzka na lodi, kde se proberou Vaše dotazy a upraví průběh celé akce tak, aby co nejvíce vyhovoval Vašim přáním.

 

 

Doba plavby

Délka plavby je zcela závislá na vašich přáních, či finančních možnostech. Pokud je rozpočet na akci nedostačující, snažíme se klientovi ušetřit prostředky a navrhneme schůdnější variantu plavby, či zkrátíme dobu plavby tak, abychom se do rozpočtu vešli. Standardní plavba centrem Prahy včetně proplutí zdymadel zabere zhruba tři hodiny. Nejsou však výjimkou ani delší plavby mimo Prahu.V takových případech se stává z plavby celodenní akce. Vyplout je možné například pod Slapskou přehradu či opačným směrem do Mělníka nebo Nelahozevsi.

 

Občerstvení

Lodě povětšinou disponují svou vlastní kuchyní, a proto lze připravit rozmanité pokrmy. V nabídce je několik druhů rautového občerstvení, ale existuje i možnost v průběhu plavby na horní palubě uspořádat grilování. Pro menší či kratší akce připravíme kanapky, chlebíčky, slané občerstvení, zmrzlinový bar nebo čokoládovou fontánu. Náročnějším požadavkům můžeme vyhovět nabídkou zabíjačkových hodů, italské kuchyně, thajských specialit či různých ochutnávek čokoládových pralinek apod.

 

Jídlo

Jídlo je na lodi podáváno převážně formou bufetových stolů. Jedná se o nejrozšířenější formu lodního stravování. Na své si díky bohaté nabídce bezmasých jídel přijdou i vegetariáni. Jídlo se doplňuje po celou dobu plavby, a tak je zaručena požadovaná kvalita i čerstvost surovin. Druhou nejpoptávanější formou stravování během akcí je grilování na horní palubě. Hosté mohou během zábavy sledovat přípravu mas. Naladí tak své chuťové pohárky i čichové buňky. Pokud byste měli pocit, že je potřeba uvedené ještě doplnit, nabízíme drobné občerstvení v podobě chipsů, oříšků, tyčinek, oliv apod.

 

Nápoje

O nápoje se postará obsluhující personál zásobeného lodního baru. Točené pivo, přívlastková vína a tradiční nabídka alkoholu dokáže vyjít vstříc opravdu každému. Velmi vítanou službou je welcome drink, kdy jsou hosté vřele uvítáni na palubě skleničkou sektu či koktejlem. Dodat vlastní nápoje je samozřejmě také možné, je však potřeba si uvědomit, že na lodi platí stejná pravidla jako v restauraci a za donesené nápoje účtujeme tzv. korkovné. To se liší podle druhu a povahy nápoje.

V nabídce máme několik druhů speciálních balíčků, které klientovi po zaplacení dané částky umožní během plavby konzumaci nápojů v neomezeném množství..

Zábava

O zábavu jde na lodi v první řadě. V naší nabídce máme velké množství kapel se širokým žánrovým rozpětím, několik DJs, mobilní casino, barmanská vystoupení, rozmanité ochutnávky, kouzelníky, tanečníky, šermíře, piráty, fotografa, kameramana, dopravu k lodi limuzínou a spoustu dalších doplňkových služeb. Připravíme prostory pro daný druh zábavy, zajistíme dekorace, hostesky nebo třeba moderátora Vašeho večera na lodi.

 

 

Hudba

Hudba k jakékoli akci na lodi neodmyslitelně patří, a proto je v našem portfoliu velké množství kapel a muzikantů. Nabízíme hudbu různých žánrů od klasiky přes cimbálovku až po rock. V případě hudebníků se vždy se jedná o prověřené profesionály, jež mají s hraním na lodích bohaté zkušenosti. Pokud si náročný klient nevybere z naší nabídky hudební produkce, angažujeme hudebníky dle jeho vlastního výběru. I pro ně zajistíme potřebné zázemí, pomůžeme se zapojením aparatury apod. Když není potřeba živé kapely ani služeb DJ, vypomůžeme k dobré náladě našimi několikahodinovými sety připravenými na míru. Pokud má zákazník zájem přinést si hudbu dle vlastního výběru, přehrajeme ji na naší vestavěné aparatuře bez ohledu na to, na jakém bude nosiči.

 

Loď pro 100 osob
Narozeniny na lodi
Ochutnávka na parníku
Zábava na lodi
DJ na partylodi
Město z parníku
pařba na lodi
párty praha
Karikaturista na parníku
Narozky na parníku Praha
Firemní akce Praha
Firemka na lodi
Přípitek Praha
Raut na lodi
Rauty na lodích v Praze
Loď Paroplavby
Grilování na parníku Praha
Smíchovské zdymadlo
Malé pohoštění na parníku
Malování na akci
Balonky Praha
Koktejly na lodi Praha
Švédské stoly parníky Praha
Místo pro firemní narozeniny
Grilování na palubě plovoucí lodi
Kapela na narozeniny
Grilování na narozeniny
Sourtok Berounka
Striptér na lodi
Striptérka na lodi
Welcome drink Praha
Losos v prdeli
Vymrdaná kost
Kapela na párty Praha
Karlův most z lodi

Sdílejte s přáteli

Zadejte svou e-mailovou adresu
a získejte k objednávce lístky pro 2 osoby
na plavbu na výletním parníku
v hodnotě 580,- Kč zdarma!

 
Zavřít
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. ok