Narozeniny na lodi 

Exkluzivní prostředí, naprosté soukromí, kvalitní gastronomie spolu s profesionální obsluhou a bohatým programem to vše zajistí jedinečnost i neopakovatelnost Vaší oslavy.

 

Od prvního kontaktu se o Vás postará náš sehraný tým, který má s organizováním narozeninových plaveb po Vltavě v Praze mnohaleté zkušenosti.

 

Co během plavby nabízíme? Široké portfolio služeb a zábavy, kterou na lodích poskytujeme:

 

  • přivítáme Vaše hosty sklenkou sektu, ale i Becherovky či koktejlu
  • připravíme bohatý raut nebo třeba grilování na horní palubě
  • plavbu vhodně doplníme živou muzikou, DJ, videodiskotékou
  • o zábavu se mohou postarat iluzionista, barman se svou show, sommelier s ochutnávkou rumů, karikaturista, piráti s jejich šermířsko-divadelním vystoupením
  • vyzdobíme loď balonky či květinami
  • dopravíme Vás k lodi autobusem nebo třeba limuzínou
  • na závěr odpálíme velkolepý ohňostroj nad hladinou Vltavy
  • vše zdokumentuje náš profesionální fotograf
  • a mnoho dalších služeb

 

 

Jak vše probíhá?

Odesláním objednávky začneme s výběrem té nejvhodnější dostupné lodě. Zpracujeme nabídku s cenovou kalkulací, místem nalodění, složením rautu, trasou plavby, fotografiemi a dalšími detaily.

 

Následuje osobní schůzka na lodi. Ta je nezbytnou součástí objednávky nejen proto, abyste si prohlédli loď, kterou Vám nabízíme, ale také proto, abychom doladili všechny Vaše požadavky a přání.

 

Po odsouhlasení finální podoby plavby a zaplacením zálohy je vše dohodnuto.

 

Trasa narozeninové plavby

vždy se snažíme proplout maximum z historického centra. Trasa standardní tříhodinové plavby začínající v centru obvykle vede kolem Strakovy akademie, Rudolfina, Anežského kláštera, Karlova mostu, Kampy a vede skrz smíchovskou plavební komoru směrem k Vyšehradu, Žlutým lázním a nazpět. Delší plavby nabízejí širší možnosti a místa doplutí. Celodenní variantou jsou potom plavby na Slapy či do Mělníka.

 

  

Možnosti občerstvení na lodi

Lodní kuchyně nabízí široké možnosti občerstvení. Překvapíme Vaše hosty efektivními kanapkami, studeným i teplým rautem, vepřovou kýtou, ale i grilováním mas podle Vašeho výběru na horní palubě. Vyjdeme vstříc každému přání.

 

 

Nápoje během narozeninové plavby

Staráme se o Vás například skleničkou sektu na uvítanou, nebo výběrem z několika nápojových balíčků.

 

Zábavní program

Pobavte sebe i Vaše hosty během plavby něčím netradičním. Pirátská párty, barmanská show s barmanskou školičkou, mobilní casino, ochutnávky whisky, rumů, vín anebo doutníků. Karikaturista vykouzlí úsměv na tváři každého hosta a ještě si k tomu odnesete stylový suvenýr. Večer zakončete ohňostrojem, který zdvojnásobí svůj efekt o vodní hladinu. Oslňte své hosty.

 

Doprovodné služby

Společně s plavbou zajistíme i služby, které mohou s plavbou nepřímo souviset. Dopravíme Vaše hosty, či rodinu k/od lodi, pozveme hostesky, které přivítají hosty u vchodu, profesionální fotograf zachytí atmosféru a nejlepší momenty Vaší narozeninové párty.

 

Prohlédněte si fotografie z již proběhlých narozeninových plaveb. 

 

 

Sdílejte s přáteli

Zadejte svou e-mailovou adresu
a získejte k objednávce lístky pro 2 osoby
na plavbu na výletním parníku
v hodnotě 580,- Kč zdarma!

 
Zavřít
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. ok