Loď Najade je ideálním prostorem pro všechny příležitosti a plavby do 30 osob. Útulný, klimatizovaný interiér s plně zásobeným barem, výběrem rumů a doutníků, Wi-Fi připojením a toaletou. Prostorná  horní paluba přímo láká k letním grilovačkám a k posezení se sklenkou dobrého vína. Ozvučení obou palub také jistě přispěje k dobré náladě. Aparaturu jednoduše propojíte se svým telefonem přes Bluetooth. Na dvou LCD obrazovkách si promítnete Vaše fotografie a prezentace, nebo pro Vás zorganizujeme videodiskotéku z 80. let.   

 

Parametry Najade

maximální počet osob: 50

počet míst v interiéru: 30

délka: 16,3m

šířka: 4,5m

ponor: 95cm

 

 

Jméno Najade

A co vlastně ten trochu zvláštní název lodi znamená? Najády (latinsky Naiades) jsou v řecké mytologii vodní nymfy, bohyně či polobohyně. Jsou to bytosti nejvíce podobné našim pohádkovým vílám nebo rusalkám. Najády dávaly polím vláhu, zabezpečovaly úrodnost půdy. Najády minerálních pramenů měly léčebnou i věšteckou moc. Jejich osudy byly velice rozmanité, některé žily mezi bohy na Olympu, jiné na zemi se smrtelnými manžely, s nimiž musely snášet radosti i strasti pozemského života. Byly věčně mladé a krásné, avšak nebyly nesmrtelné. Když vyschlo jejích zřídlo nebo pramen, umíraly s ním.

Zdroj: wikipedia - Najády

 
 

Najade boat
Parník Najade
Najade ship
Humidor Praha
MAlý parník pro 30 osob
Malá loď pro 20 osob
Malá loď Vltava
Párty na parníku v Praze
Striptýz na lodi

Sdílejte s přáteli

Zadejte svou e-mailovou adresu
a získejte k objednávce lístky pro 2 osoby
na plavbu na výletním parníku
v hodnotě 580,- Kč zdarma!

 
Zavřít
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. ok