Barmanské vystoupení na parníku

Během svého zábavného a strhujícího představení Vás barman nenechá na pochybách, že patří k tuzemské barmanské špičce. Svou show moderuje pomocí hlavového mikrofonu, zatímco se mu v rukách míhají láhve nasvícené ultrafialovým světlem i láhve zapálené. Nepřízeň počasí ho v žádném případě nezastaví, dokáže totiž žonglovat se čtyřmi lahvemi i v kleče uvnitř kryté paluby. Součástí show je i barmanská školička, kde si vypijete, co si umícháte pod barmanovým vedením, ale i soutěž pro diváky o nejlepší koktejl. Tak tedy – Na zdraví!

 

Doporučujeme pro tyto akce na parníku: Firemní akceTeambuilding na parníkuOslava narozenin

Kde: Parníky v Praze

Přidat barmanská show do vaší plavby Doporučujeme

Nevíte si rady, nebo si nejste jistí s výběrem? Rádi Vás naší nabídkou provedeme, kontaktujte nás!

  • využijte Live Chat v pravém dolním rohu strany
  • volejte na číslo +420 604 555 722
  • vyplňte a odešlete rychlý kontaktní formulář, obratem se vám ozveme
Barmanská show - firemní akce Praha. Mejdan na řece, pařba na parníku Pronájem parníků na firemní akce Lodní barman, show na lodi Koktejly při firemní akci na Vltavě Mejdlo na lodi, Plavby Vltava Barmanská show na lodi - firemní akce Praha. Parníky Praha - vystoupení barmana. Oslava na lodi s programem. Parníky Praha Oslava na lodi - barmanská show Firemní večírek - akce na lodi v Praze. Barman na parníku v Praze, firemní teambuilding.

Sdílejte s přáteli

Zadejte svou e-mailovou adresu
a získejte k objednávce lístky pro 2 osoby
na plavbu na výletním parníku
v hodnotě 580,- Kč zdarma!

 
Zavřít
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. ok