Barmanské vystoupení na parníku

Nabízíme jedinečný zážitek s profesionálním barmanem, který Vás provede mícháním koktejlů, které se naučil během jeho cest po Karibiku. Tato zkušenost ve Vás probudí chuť naučit se něco nového a splnit si sen - být jednou barmanem. Tento kurz spojuje jednoduchost a inovaci a vše, v co musí barman na svých cestách po světě věřit, a zručnost kterou musí ovládat. Chcete to zažít ? 

Součástí show je i barmanská školička, kde si vypijete, co si umícháte pod barmanovým vedením, ale i soutěž pro diváky o nejlepší koktejl. Tak tedy – Na zdraví!

Cena zahrnuje 50 koktejlů. 

Doporučujeme pro tyto akce na parníku: Firemní akceTeambuilding na parníkuOslava narozenin

Kde: Parníky v Praze

Přidat namíchej - ochutnej do vaší plavby Doporučujeme

Nevíte si rady, nebo si nejste jistí s výběrem? Rádi Vás naší nabídkou provedeme, kontaktujte nás!

  • využijte Live Chat v pravém dolním rohu strany
  • volejte na číslo +420 604 555 722
  • vyplňte a odešlete rychlý kontaktní formulář, obratem se vám ozveme
Barmani Praha Barmanské kurzy na lodi Ochutnávka rumů Praha Firemní večírek - akce na lodi v Praze. Barmanská školička Ochutnávka na lodi Ochutnávka na rozlučku Show na firemní večírek Rumy na parníku Barman na parníku v Praze, firemní teambuilding. Oslava na lodi s programem. Parníky Praha Ochutnávky na párty Barmanská show na lodi - firemní akce Praha.

Sdílejte s přáteli

Zadejte svou e-mailovou adresu
a získejte k objednávce lístky pro 2 osoby
na plavbu na výletním parníku
v hodnotě 580,- Kč zdarma!

 
Zavřít
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. ok