Doba Covidová bohužel příliš nenahrává setkávání přátel nebo rodiny. Přesto byste se rádi s rodinou setkali a popřáli se klidné prožití Vánočních svátku? V zaplněné restauraci? Na Staroměstském náměstí? Chcete si užít vánoční atmosféru a přeci být v centru města a v teple?

Nabízíme Vám prostory naší vánočně vyzdobené lodi Najade. A to pouze pro Vaši skupinku přátel nebo Vaši rodinu. Je jedno, jestli Vás bude pět nebo dvacet. Na lodi bude vždy pouze Vaše společnost

A to nejlepší na závěr: za pronájem lodi nezaplatíte ani korunu!

Jedinou podmínkou je konzumace v minimální hodnotě 1.000,-Kč/hodina a to bez ohledu na počet Vašich hostů. 

Délka plavby je také pouze na Vás. Chcete na lodi zůstat další hodinku či dvě? Stačí zaplatit konzumaci na další hodinu. Pak si to ale samozřejmě vypijete. 

Vánoční koledy, vyhřívaný interiér, cukroví, svařené víno, horká čokoláda a nasvícená Praha je kombinace, na kterou bude celá Vaše rodina ještě dlouho vzpomínat. 

Plujeme každý den. Pro rezervaci Vašeho termínu nebo pro více informací volejte 604 555 722. Rezervaci je nutné provést minimálně 24 hodin před plánovanou plavbou. 

Těšíme se na viděnou na palubě Najade. 

 

Váš kapitán Jaromír

 

 

 

 

A jak si vysvětlit minimální konzumaci 1.000,-Kč za hodinu? 

Je to v podstatě kredit, který musíte během plavby vyčerpat. Můžete peníze propít, nebo zakoupit naše Vánoční cukroví. 

 

Kudy se pluje? Vyplouváme z Dvořákova nábřeží a plujeme pod čtyřmi mosty k Staroměstskému jezu a odtud k ostrovu Štvanice.

Vaše dotazy rádi zodpovíme na tel: 604 555 722

nebo na info@plavbomat.cz 

 

Více o parníku Najade najdete zde.

Malá loď Praha
Loď na menší oslavu
Humidor Praha
Najade boat

Sdílejte s přáteli

Zadejte svou e-mailovou adresu
a získejte k objednávce lístky pro 2 osoby
na plavbu na výletním parníku
v hodnotě 580,- Kč zdarma!

 
Zavřít
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. ok